Nevíte si s něčím rady? Pokusíme se poradit...je zde několik aplikačních manuálů ke stažení, jak správně pracovat s našimi výrobky.

Manuál lepení

Potřebujete poradit jak správně nalepit kámen a nepoškodit ho nebo materiál, na který se bude lepit? Potřebujete pomoc s výběrem vhodného kamene či lepidla? Odpověď na tyto otázky a nejen na ně naleznete v manuálu LEPENÍ na konci stránky.

Manuál HOT FIX

Potřebujete poradit jak správně nažehlit kámen nebo celou aplikaci? Nevíte jakou použít aplikační metodu a teplotu? Jaký materiál k aplikaci vybrat? Odpověď na tyto otázky a nejen na ně naleznete v manuálu HOT FIX na konci stránky.

Manuál strojní šití a ruční aplikace

Potřebujete poradit jak správně našít Kovovou (štrasovou) bortu, Plastovou bortu, Kameny v kotlíku nebo Štrasové řetězy? Chcete přišívat na šicím stroji nebo ručně? Nevíte jaký druh nitě zvolit či druh stehu? Odpověď na tyto otázky a nejen na ně naleznete v manuálu STROJNÍ ŠITÍ A RUČNÍ APLIKACE na konci stránky.

Manuál PINS

Nebaví Vás přišívání a chcete použít naše Pins, ale nevíte jak? Všechny odpovědi naleznete v manuálu PINS na konci stránky.

Manuál epoxid

Chcete si zkusit zasadit kámen do bižuterní epoxidové hmoty a nevíte jak na to? Vše potřebné naleznete v manuálu EPOXID na konci stránky.

 

No item