Provozovatel

Markéta Flintová
Luční 29
Smržovka 468 51
IČ: 86783505, DIČ: CZ7552272519
pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.crystalindo.cz

Už 19 let jsme s Vámi

Naše cesta začala v roce 2005 a od té doby jsme ušli velký kus cesty. V roce 2015 jsme se stali Autorizovaným Distributorem firmy Preciosa pro ČR a tento post každý rok úspěšně obhajujeme. Ve stejném roce jsme vstoupili na český online trh a patříme mezi přední internetové prodejce Preciosa produktů v ČR.

V roce 2021 jsme vytvořili zcela nový eshop a logo a z Koralky-Glamour jsme se přejmenovali na Crystalindo. Touto změnou se snažíme být nablízku i zahraničním zákazníkům. Aktuálně působíme na slovenském (Crystalindo.sk) a evropském (Crystalindo.com) trhu.

Máme nejširší nabídku v Evropě

Jsme hrdí na to, že maloobchodním zákazníkům můžeme online nabídnout největší škálu krystalů a komponentů Preciosa®, zatímco naši konkurenti nabízejí pouze omezený výběr. Neustále přitom pracujeme na tom, abychom vám přinášeli nové a lepší nabídky. 

Neustále jsme tu pro vás

Spokojenost zákazníků pro nás od začátku byla a vždy bude na prvním místě. Nejsme pouze prodejci, ale máme vynikající produktové znalosti, abychom vám mohli v případě pochyb poradit. Pracujeme 7 dní v týdnu, takže vám s výběrem produktů i technickými problémy pomůžeme kdykoliv.

Certifikát Autorizovaného Distributora

Nakupujte s důvěrou. Níže si můžete prohlédnout náš certifikát autorizovaného partnera, který ukazuje, že jsme splnili vysoké požadavky pro to, abychom se stali dodavatelem a partnerem společnosti Preciosa.